kradzież na klatce schodowej

Kwestie techniczne, podłączenia elektryczne, internet, telewizja, telefon...

kradzież na klatce schodowej

Postautor: KABA » 26 lis 2013, 17:38

W nocy z 25/26 listopada w klatce 14cb drugie piętro ukradziono przypięty do barierki rower :-( . Może ktoś coś widział? Bądźmy czujni i pochowajmy swoje rowery, pozdrawiam
KABA

Re: kradzież na klatce schodowej

Postautor: lokator » 27 lis 2013, 9:00

Uważnym trzeba być, nie wpuszczać obcych i zamykać za sobą drzwi. Mam znajomych w okolicach i okazuje się, że okradzionym można być w biały dzień we własnym mieszkaniu.
lokator

Postautor: Suzie » 27 lis 2013, 9:26

Nie pochwalam żadnego złodziejstwa ale jak pisze Kaba "pochowajmy" rowery! Od kiedy klatka schodowa jest miejscem do przechowywania rzeczy?! Za niedługo pojawią się na klatkach kredensy ze słoikami jak w na wsi. Od trzymania wózków dla dzieci czy rowerów są wózkownie/rowerownie!!! Nie róbmy z naszych klatek przechowalni.
Suzie

Postautor: Przepióra » 27 lis 2013, 16:13

Może rower jest u Zarządcy? Warto spytać.

Zgodnie z regulaminem porządku domowego (str. 4)
17. Zabrania się wystawiania i przechowywania w części wspólnej nieruchomości (klatka schodowa, piwnice, parapety okien) jakichkolwiek przedmiotów w tym pokarmu dla zwierząt.
18. Zabrania się pozostawiania i przechowywania w częściach wspólnych nieruchomości takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice itd. rowerów, wózków i innych pojazdów, w tym przypinania ich do grzejników, poręczy i jakiegokolwiek innego wyposażenia budynku.

BTW Bez względu na to, jak bardzo współczuję kradzieży (lub, czego życzę "tymczasowej relokacji") roweru, chciałabym zaznaczyć, że klatka schodowa jest drogą ewakuacyjną dla mieszkańców i jakiekolwiek jej zagracanie może stanowić zagrożenie dla życia ludzi. Pomijając wątpliwe walory estetyczne.
Przepióra

Postautor: malgosia » 27 lis 2013, 21:27

Ja pierdykam, dziewczyna się pożaliła, że ktoś jej buchnął rower i napisała o tym dla przestrogi a Wy od razu morały: wieś, kredensy, drogi ewakuacyjne....ehhhh ludzie :shock:
malgosia

Postautor: Suzie » 28 lis 2013, 9:19

Och my niewdzięczni sąsiedzi! A propos... sprawy związane z kradzieżą załatwia się przez policję a nie na forum.
Suzie

Postautor: Aga&Maniek » 28 lis 2013, 16:09

Z tym sie nie zgodzę, fortum jest po to aby pisać o problemach a niestety mamy problem ze złodziejstwem w naszym bloku!!!!!!
Aga&Maniek

Postautor: KABA » 12 gru 2013, 17:58

[quote="malgosia"]Ja pierdykam, dziewczyna się pożaliła, że ktoś jej buchnął rower i napisała o tym dla przestrogi a Wy od razu morały: wieś, kredensy, drogi ewakuacyjne....ehhhh ludzie :shock:
dzięki malgosia :-)
do Suzie - wiem gdzie się zgłasza kradzież roweru! Chyba nie sądzisz, że pomyślałam, że tym miejscem jest forum. jeśli takie kwestie Cię nie interesują, to po co tracisz swój czas po pierwsze na czytanie tego, a po drugie zbędny komentarz!
KABA

Postautor: Suzie » 13 gru 2013, 9:57

Do KABA,
czytaj proszę ze zrozumieniem inne komentarze! Nie napisałam, że takie kwestie mnie nie interesują, a wręcz przeciwnie: interesuje mnie to, że nasze klatki są zastawiane przez przedmioty innych mieszkańców. Poza za tym zamiast się wymądrzać - przeczytaj regulamin. :|
Suzie

Wróć do Pozostałe informacje